خدماتدرباره خدمات

بوتان از اولین سالهای تاسیس با تکیه بر اصل مشتری محوری و در راستای فراهم نمودن رفاه بیشتر  خانواده ها جهت پاسخگویی به یکی از دغدغه های اصلی مشتریان خود، شبکه خدمات مشریان را راه اندازی نمود.

این شرکت در سال ۱۳۳۸ با راه اندازی اولین مرکز خدمات مشتریان، اقدام به ارائه خدمت به مشتریان نمود. در آن زمان مرکز خدمات مشتریان بوتان تنها مرکز مجهز به سیستم بی سیم در کشور بود و این امکان را فراهم می نمود تا در حداقل زمان ممکن به درخواست مشتریان رسیدگی شود. از سال ۱۳۶۷ در پی تولید نسل سوم محصولات گازسوز توسط بوتان، توسعه کمی و کیفی شبکه خدمت رسانی نیز در برنامه کار شرکت قرار گرفت  و این حرکت در سالهای بعد با تاسیس مراکز خدمات مشتریان در سراسر کشور و مجهز نمودن آن مراکز با صدها سرویسکار مجاز برای خدمت به مشتریان توسعه بیشتری یافت.

 

گستردگی شبکه خدمات مشتریان بوتان

خدمات مشتریاندر حال حاضر شبکه خدمات مشتریان بوتان با ۱۸۰۰ سرویسکار مجاز در ۶۵۰ شهر کشور، حائز مقام بزرگترین و گسترده ترین شبکه خدمات رسانی به مشتریان در سراسر ایران می باشد. این شبکه وسیع با تعداد بالغ بر ۶۰۰۰ سرویسکار و کمک سرویسکار مجاز، جای جای نقاط ایران را پوشش داده و مشتریان بوتان این آسوگی خاطر را دارند که در هر نقطه ای از ایران که باشند امکان خدمت رسانی به آنها توسط سرویسکار مجاز وجود دارد.

 

 

کیفیت خدمت رسانی به مشتریان بوتان

سرمایه گذاریهای کلان و توسعه نرم افزاری و سخت افزاری گسترده طی سالهای متوالی سبب شده تا امکان ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان توسط این شبکه فراهم گردد. سرویسکاران مجاز به طور مستمر تحت آموزشهای علمی، کاربردی و فنی قرار گرفته و کیفیت عملکرد آنها در راستای خدمت به مشتریان تحت نظارت و کنترل سیستم مرکزی خدمات مشتریان بوتان می باشد که مجموع این عوامل به خدمت رسانی با کیفیت و تامین رفاه خانواده ها منجر می شد. کیفیت در خدمت رسانی ابعاد گوناگونی دارد که برخی عبارتند از: ارئه اطلاعات صحیح به مشتری، سرعت در مراجعه، خوش قولی، تبحر در انجام خدمت، رعایت اصول اخلاقی و رفتاری، رعایت تعرفه های مصوب شرکت در اخذ هزینه از مشتریان و … که بوتان همواره سعی در انجام این وظایف داشته است.

تلاش بوتان همواره بر ارائه خدمت مطلوب با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان بوده است و از همین رو در مقایسه با سایر شرکتهای مشابه، از این حیث فاصله ای بسیار داشته و برتری چشمگیر دارد. با این حال هنوز با آرمانهای خود فاصله داشته و در پی افزایش بیش از پیش کیفیت خدمت رسانی به خانواده ها می باشد.

 

امکان فروش اینترنتی وجود ندارد پس از انتخاب محصول جهت سفارش و مشاوره با شماره تلفن 33421814 در مشهد تماس حاصل فرمایید. رد کردن