درباره ما

نو آوری از آغاز

تا قبل از تاسیس بوتان، گاز در سر چاه های نفت حدر می رفت و مردم برای تامین سوخت مورد نیاز برای گرمایش و آشپزی ناچار به استفاده از هیزم، زغال چوب، نفت سفید و بعضا زغال سنگ بودند.

در سال ۱۳۳۲ شرکت بوتان با هدف تامین رفاه خانواده های ایرانی از طریق جایگزینی سوخت های پر دردسر و آلاینده قبلی با گاز و همچنین تامین و توزیع نسل از لوازم گازسوز در ایران تاسیس گردید. پس از گذشت ۱۰ سال با رایج شدن مصرف گاز در کشور، شرکت مستقل صنعتی بوتان که اولین و بزرگترین تولید کننده لوازم گاز سوز و سیلندر گاز در ایران می باشد تاسیس شد و پس از مدت کوتاهی با توسعه چشمگیر موفق به ارائه نسل دوم لوازم گازسوز با تولید و عرضه بیش از ۲۰۰ محصول جدید گردید که اکثرا برای اولین بار در ایران عرضه می شدند.

تعهد به ارائه محصولات نوین با کیفیت عالی همراه با ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان از اولین روزهای تاسیس، فصل جدیدی در رفاه خانوادهای ایرانی گشود، به طوریکه مشتریان بوتان را ” انتخابی مطمئن “لقب دادند.

 

فراتر از استانداردهای رایج، همگام با نیاز مشتری

با اتکا بر این باور که نیاز  و انتظارات مشتریان دائما رو به فزونی است، بوتان همواره از اکتفا به خواسته های معمول مشتریان فراتر رفته و با ارائه محصولاتی بالاتر از استانداردهای رایج ایران، موجب افزایش سطح رفاه مشتریان شده است.ارائه محصولات نوین که مصرف کنندگان ایرانی تا زمان عرضه آن توسط بوتان، علیرغم نیاز، کمترین آشنایی در مورد آنها نداشتند نشان از رویکرد پیشروی بوتان در شناخت و اقدام جهت برآورده سازی نیاز خانواده های ایرانی طی ۶۰ سال فعالیت خود دارد.

تولید و عرضه نسل سوم محصولات گازسوز در سال ۱۳۶۷ بر گفته از همین رویکرد بود، به طوریکه خانواده ها برای اولین بار تامین آبگرم فوری و دائم را در منازلشان تجربه کردند و با استقبال کم نظیر آنها طی هفت سال تیراژ تولید آبگرمکنهای دیواری بوتان به ده برابر افزایش یافت. طی این مدت نه تنها اکثر قطعات وارداتی آبگرمکن با قطعات ساخت داخل جایگزین شدند، بلکه بوتان صادرات قطعات به کشورهای اروپایی ( آلمان و انگلستان ) را نیز آغاز نمود. همچنین بوتان برای اولین بار در ایران تولید پکیج شوفاژ دیواری را نیز در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به سرعت توسعه داد.

 

تعهد به پیشرفت صنعت ملی

بوتان از ابتدای تاسیس تا کنون، همواره با بهره گیری از دانش روز از پیشگامان صنعت به شمار آمده و با مشارکت در تدوین استانداردهای ملی لوازم گاز سوز، گام مهمی در جهت پایه گذاری و تقویت بنیان صنعتی کشور در این حوزه برداشته است. التزام بوتان به پایه گذاری و تبعیت از استانداردها موجب شده تا طی سالهای متوالی توسط موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بعنوان واحد نمونه صنعتی معرفی گردد.

آزمایشگاه صنعتی بوتان نیز در سال ۱۳۵۰ با هدف ارائه خدمات آزمایشگاهی به این مجموعه آغاز به کار کرد و به تدریج به یکی از مدرنترین آزمایشگاه های کشور در این حوزه از صنعت مبدل گشت، به طوری که از سال ۱۳۷۴ بعنوال آزمایشگاه آکردیته شناخته شد.

شرکت بوتان علاوه بر دارا بودن نشان استاندارد ملی برای محصولات خود، طی سالهای ۱۳۷۵ تا ۱۳۷۸ موفق به دریافت استاندارد های بین المللی ISO 9002, ISO 9001, ISO 14001 و نشان کیفیت اروپا CE گردیده و در سال ۱۳۸۰، سازمان محیط زیست نیز ” لوح صنعت سبز ” را به نشان ارج نهادن و تقدیر از تلاشهای زیست محیطی به بوتان اعطا نمود.

 

امکان فروش اینترنتی وجود ندارد پس از انتخاب محصول جهت سفارش و مشاوره با شماره تلفن 33421814 در مشهد تماس حاصل فرمایید. رد کردن